Reklam 1

23 Şubat 2016 Salı

Pafta Ada Parsel Sorgulama

Pafta sorgulama, ada sorgulama veya pafta ada parsel sorgulama nerden, nasıl yapılacağının anlatımı. Bu bilgilere nereden ulaşılacağı. Pafta ada parsel sorgulama hakkında genel bilgiler ve bilmeniz gerekenler.


Pafta ada parsel sorgulama bu şekilde sorgulama yapabilirsiniz ama şunu söylemem gerekirse hepsi aynı kapıya çıkıyor. Bu saydıklarımız pafta sorgulama, ada sorgulama veya üçü birlikte pafta ada parsel sorgulama tek bir yerden sorgulanıyor. PARSEL SORGULAMA ekranından.

Yukarıda saydığımız pafta ada parsel sorgulamanın yanında tapu sorgulamayı da sayarsak isabet etmiş oluruz diye düşünüyorum. Tapu sorgulama yapmak içinde parsel sorgulama ekranındaki bilgilerden faydalanmak gerekiyor. Parsel sorgluma ekranı ise ilçelerdeki Tapu Müdürlükleri'nde yapılan kayıtlar sonucu oluşuyor. Anlayacağınız Pafta Ada Parsel Sorgulama hepsi bir birine bağlı sistemler. Bilgi Teknolojileri Daire Başkanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri üzerinden gelen bilgilerle besleniyor. 


Pafta Ada Parsel Sorgulama


Pafta Ada Parsel Sorgulama ayrıntılı olarak öğrenmek için aşağıdaki linke tıklayınız. Buradan ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Parsel Sorguluma yapmanın izahlı anlatımı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder