Reklam 1

9 Mart 2016 Çarşamba

E devlet Tapu Sorgulama

E devlet Tapu Sorgulama ile hangi bilgilere ulaşırsınız. E-devlet Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü'nde hangi sorgulamaları yapabilirsiniz. E devlet Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama / Döner Sermaye Ödeme için e-Tahsilat Seri Numarası...


E devlet tapu bilgilerinizi sorgulama bir kaç şekilde olur. Bunlardan hangisi sizin ihtiyacınızı giderirse oradan bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Birinci olarak e devlet tapu bilgileri sorgulama uygulaması. Buradan arazinizin, tarlanızın veya evinizin vb. gibi tapu bilgilerinizi, tapunuzdaki parsel, ada, m2, kime ait olduğu gibi bir çok bilgi yer alır.

Aşağıdaki anlatacağımız üç linkten sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Kimlik doğrulaması yaptıktan sonra artık bilgi karşınızda...


E devlet Tapu bilgileri sorgulama

E devlet Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü sorgulamada,
- Tapu Bilgileri Sorgulama,
- Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama / Döner Sermaye Ödeme,
- Tapu Taşınmaz Beyan,
- Tapu Telefon Bilgileri Beyan,

bilgilerini öğrenebilirsiniz.
E devlet Tapu Sorgulama
E devlet Tapu Sorgulama
E devlet Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü


E devlet Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama / Döner Sermaye Ödeme ekranından ise, Tapu Harç Sorgulaması yapıp, Döner Sermaye Ödemelerini yapabilirsiniz. Burda bilemeniz gereken ise 12 veya 13 hanile e-Tahsilat Seri Numarası girmeniz gerekiyor. Daha sonra sorgula butonunu kullanınız.

E devlet Tapu ve Kadastro Harç ve Döner Sermaye Sorgulama / Döner Sermaye Ödeme 

Tüm bu e devlet uygulamalarını sorgulama yapmak için şifreniz olması gereklidir. Eğer sorun yaşarsanaz BİMER 150 numarılı çarı merkezinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Şifreniz yok ise size yakın bir PTT şubesine uğrayınız.

PARSEL SORGULAMAlarınızı buradan yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme